Cheque Factory

4.0
oy
0

Çekleri kolayca yazdırın

23.2k

Bu uygulamayı oyla

Cheque Factory farklı dillerde (Arapça, İngilizce ve Fransızca) ve farklı döviz birimlerinde (dolar, pound, euro ve dinar) çekleri yazdırmanıza izin veren basit bir programdır.

Her bir çek oluşturma süreci üç basit aşamada gerçekleştirilir: İlk olarak çekimiz ve döviz birimimiz için istediğimiz formatı seçmemiz gerekir, ikinci olarak tarih ve alıcı gibi değişkenleri ayarlayabiliriz ve son aşamada ise kaydetmeden önce sonucu görebiliriz.

Program ayrıca boyut, tür ya da yazının rengi gibi şeyleri değiştirerek, direkt olarak bir yazdırıcı yoluyla çek resimlerini almanıza izin verir.

Çek üzerindeki bilgilerin bazıları dosyalar yoluyla basit yazı, Xbase, FoxPro, Excel, Access ya da MySQL formatında programa transfer edilebilir, tekrar orijinal formatında bilgiyi kaydedebilirsiniz.

İstenmeyen problemlerden kaçınmak için Cheque Factory diğer kişilerin erişimini kısıtlamanıza izin veren şifreli bir koruma sistemine de sahiptir.

Cheque Factory basit ve kullanımı oldukça kolay bir araçtır, üstelik her ihtimale karşı PDF formatında anlatımlı el kitapçığıyla birlikte gelir. Çeklerle çalışmanız gerekiyorsa, bu program ihtiyacınız olan her şeyi size sunar.
Kısıtlamalar

Deneme versiyonu 30 gün boyunca işlevseldir.

Uptodown X